Τετάρτη 5 Οκτωβρίου 2011

1η ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΝΙΚΗ......

Την 1η εκτός έδρας νίκη πέτυχε ο Γράμμος επί του Νεστορίου με 0-3. Το παιχνίδι ήταν ένας επιθετικός μονόλογος για τον Γράμμο και η νίκη είναι δίκαιη.

Στο 15ο λεπτό ο Γουίλιαμ Αντωνιάδης αφού πέρασε 2 αμυντικούς "έσπασε" την μπάλα στον Βαγγέλη Παπανέστωρα ο οποίος δεν δυσκολεύτηκε να κάνει το 0-1

Στο 20ο λεπτό μαγικός συνδυασμός Τριανταφύλου Θ., και Αντωνιάδη και σουτ του 1ου μόλις άουτ.

Στο 28ο λεπτό είχαμε ένα γκολ για high lights από τον Γουίλιαμ Αντωνιάδη που με μονοκόμματο τεχνικό σουτ μέσα από την περιοχή έγραψε το 0-2.

Στο 35ο λεπτό ο Γιώργος Γωωργιάδης έχασε μοναδική ευκαιρία αφού δεν βρήκε την μπάλα σε πάσα του Αντωνιάδη.

Στο 55ο λεπτό πλασέ του Μάριου Τάσσου αποκρούει ο Καραδέλλιος

Στο 63ο λεπτό κερδίζει πέναλτι ο Μπάμπης Τριανταφύλλου, το εκτελεί ο ίδιος αριστουργηματικά και σημειώνει το 0-3

Στο 77ο και 84ο λεπτό σουτ και φάουλ αντίστοιχα του Τριανταφύλου Θεόφιλου αποκρούει ο πολύ καλός Καραδέλιος.