Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2011

0-2 ΜΕ Τέο........και 4η ΘΕΣΗ........

Με νίκη συνέχισε τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις ο Γράμμος Μαυροχωρίου που επικράτησε της ΑΕ βιτσίου με σκορ 2-0 στο γήπεδο της Μεταμόρφωσης στο σημερινό ματς. Μορφή του αγώνα ο θεόφιλος Τριανταφύλλου - ένας ποδοσφαιριστής για άλλη κατηγορία......, ο οποιος σημείωσε και τα 2 τέρματα της ομάδος μας. Συγκεκριμένα ο Τέο σκόραρε στο 11ο λεπτό με καφαλιά ενώ στο 45ο λεπτό με ιδανικό πλασέ. Η ομάδα μας έχασε κι άλλες ευκαιρίες και το σκoρ θα μπορούσε να φτάσει σε πολύ υψηλά επίπεδα. Αξίζει επίσης να σημειωθεί και το άριστο στήσιμο της ομάδαςαπό τον προπονητή Ντίνο Γκιάτα. Αυτή η ομάδα με αυτούς τους παίκτες αξίζει για πιο ψηλα. Η βαθμολογία του πρωταθλήματος που μας φέρνει στην 4η θέση αναρτήθκε ήδη στο blog μας.

Η σύνθεση της ομάδος μας: ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΟΡΚΕΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Θ, ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ, ΣΙΑΝΤΣΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ(46' ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ), ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ Δ, ΦΙΛΚΟΤΣΙΔΗΣ, ΔΡΙΣΤΕΛΛΑΣ (60' ΣΑΜΑΤΡΑΣ), ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ Κ (55' ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ), ΛΑΖΟΣ.

Την αποστολή συμπλήρωσαν οι Παπανέστωρας, Γκούπαλο, Τάσσος και Κοκκώνας.