Τετάρτη 18 Απριλίου 2012

Μεγάλη νίκη!!!

Την πραγματική του αξία έδειξε σήμερα ο Γράμμος αφού επικράτησε του πρωτοπόρου Παναργειακού με σκορ 2-1. Είναι η 2η συνεχόμενη εντός έδρας νίκη της ομάδος μας που αν και έπαιζε αποδεκατισμένη λύγισε την ομάδα του Άργους Ορεστικού.

Οι ποδοσφαιριστές που έπαιξαν σήμερα ήταν όλοι συγκλονιστικοί. Σκόρπισαν ρίγη συγκίνησης στους λίγους οπαδούς μας και απέδειξαν ότι και μπορούν αλλά και δεν χαρίζονται σε κανέναν.

Τα γκολ της ομάδος μας πέτυχε ο συνήθης ύποπτος Γουίλλιαμ Αντωνιάδης στο 9ο και 65ο λεπτό αντίστοιχα. Για τον ποδοσφαιριστή αυτόν γνώμη μας είναι ότι πρέπει να μην δοθεί σε άλλη ομάδα διότι του χρόνου το πρωτάθλημα θα είναι πολύ δύσκολο και η ομάδα χρειάζεται ένα βαρύ πυροβολικό. Το γκολ του Παναργειακού πέτυχε ο Καλύβας με πέναλτι στο 26ο λεπτό.